Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Всього 161 людина

Вступ.ОСВІТА.UA: умови прийому до вишів 2018 року

Дата: 11 березня о 08:43
284 перегляда

Інформаційною системою опубліковані умови прийому до закладів вищої освіти України

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» опубліковані умови прийому вступників на навчання до університетів, інститутів, академій та їх структурних підрозділів у 2018 році.

Користувачі системи мають можливість вільного доступу до умов прийому, за якими навчальні заклади організовуватимуть конкурсний відбір та зараховуватимуть вступників на навчання під час вступної кампанії.

Правила прийому навчальних закладів розміщені з метою ознайомлення широкого кола абітурієнтів з цьогорічними умовами зарахування на навчання до закладів вищої освіти України.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З УМОВАМИ ПРИЙОМУ

Правила прийому навчальних закладів отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за договором з ДП «Інфоресурс».