Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!

Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів

Дата: 14 лютого о 19:51

На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднені дані про освітні програми, на які буде проводитись прийом вступників на навчання у закладах вищої освіти в 2018 році.

Зокрема, на освітній платформі оприлюднено інформацію про освітні програми кожного навчального закладу, перелік конкурсних предметів для вступу, складові конкурсного бала, відповідні коефіцієнти, що застосовуватимуться для розрахунку конкурсного бала тощо.

Також для кожної освітньої програми висвітлені актуальні дані щодо ліцензійного обсягу, строків навчання, факультету, на якому проводиться навчання, інша корисна для вступників інформація.

Опубліковані дані допоможуть абітурієнтам визначитись із вибором навчального закладу, освітньої програми у ньому, та виважено обрати необхідні предмети для складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Інформацію про освітні програми розміщено для кожного закладу вищої освіти України, які станом на 13 лютого 2018 року актуалізували відповідну інформацію у Єдиній державній базі з питань освіти.

Пошук навчального закладу на сайті можна здійснити за відповідним регіоном.

Також на сайті доступна статистична інформація вступної кампанії 2017 року, яку можна переглянути натиснувши на відповідне посилання на сторінці кожного навчального закладу.

ЗНАЙТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

У липні 2018 року інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» висвітлюватиме інформацію про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України з метою забезпечення її відкритості.

Інформація про освітні програми отримана інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».