Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!

Звіт про проведення благодійного марафону «ПОДАРУЙ УСМІШКУ ДИТИНІ»

Дата: 4 грудня 2017 о 13:34
Автор: Лаврік Є. В.
224 перегляда

Традиційно, вже п’ятий рік поспіль до новорічних свят та Різдва, в академічному ліцеї відбувається акція «Діти – дітям».

В цьому році ліцеїсти провели благодійний марафон  з 27 листопада по 1 грудня.  В холі ліцею стояли кошики, учні збирали солодощі, канцтовари, яблука (35 кг) та мандарини (15 кг). На ярмарці «Млинців» було зібрано 916 гривень.

За рішенням Ліцейського Парламенту солодощі та канцтовари будуть передані до Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради. Зібрані кошти ліцеїсти  передадуть до онкологічного відділення Херсонської дитячої обласної лікарні.

Дорогі благодійники! Завдяки вашій підтримці дітки отримають не тільки довгоочікувані дарунки, але й тепло і любов, з якими ви їх готували.

Нехай благословить вас усіх Господь і дарує вам і вашим близьким міцне здоров’я, мир та сімейне благополуччя!