Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Всього 271 людина

Звіт про проведення благодійного марафону «ПОДАРУЙ УСМІШКУ ДИТИНІ»

Дата: 4 грудня 2017 о 13:34
Автор: Лаврік Є. В.

Традиційно, вже п’ятий рік поспіль до новорічних свят та Різдва, в академічному ліцеї відбувається акція «Діти – дітям».

В цьому році ліцеїсти провели благодійний марафон  з 27 листопада по 1 грудня.  В холі ліцею стояли кошики, учні збирали солодощі, канцтовари, яблука (35 кг) та мандарини (15 кг). На ярмарці «Млинців» було зібрано 916 гривень.

За рішенням Ліцейського Парламенту солодощі та канцтовари будуть передані до Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради. Зібрані кошти ліцеїсти  передадуть до онкологічного відділення Херсонської дитячої обласної лікарні.

Дорогі благодійники! Завдяки вашій підтримці дітки отримають не тільки довгоочікувані дарунки, але й тепло і любов, з якими ви їх готували.

Нехай благословить вас усіх Господь і дарує вам і вашим близьким міцне здоров’я, мир та сімейне благополуччя!