Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Всього 161 людина

Шановні батьки!
Протягом наступного тижня ліцеїсти від педагогів-організаторів (класних керівників) отримають коди доступу для батьків до електронного щоденника. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися за електронною поштою evgenij.lavrik@ukr.net, вказавши своє прізвище, ім’я та по-батькові, прізвище, ім’я та клас в якому навчається дитина.
Вхід до електронного щоденника можна здійснити за посиланням на головній сторінці ліцейського сайту або за посиланням коду запрошення.
Наголошуємо, що БУДЬ-ЯКІ ПРОПЛАТИ на сайті електронного щоденника ЗДІЙСНЮВАТИ НЕ ТРЕБА!
Для вас та наших дітей – доступ БЕЗКОШТОВНИЙ!
Ми турбуємося про те, щоб ви мали доступ до навчальних досягнень своїх дітей.
Адміністрація ліцею.

Інформаційною системою опубліковані умови прийому до закладів вищої освіти України

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

06.02.2018, 07.02.2018, 08.02.2018

Реєстрація на ЗНО випускників поточного року триватиме з 06 лютого до 19 березня.

Міністерством освіти надано рекомендації про особливості проведення ДПА у закладах середньої освіти

Перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу у 2018 році до вищих навчальних закладів

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

Для зарахування мовного сертифіката необхідно звернутись з заявою до директора ліцею.

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2017 році.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні почнеться 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня.

24.01.2018 року о 17:00 відбудеться зустріч представників вищої школи бізнеса із м. Домброва - Гурнича (південь Польщі) з учнями 10-11 класів та їх батьками. Зустріч відбудеться в конференц залі вул. Лютеранська, 24 (стара назва вул. Кірова, 24).

Запитання: Що робити у випадку, якщо я не отримаю паспорт на момент реєстрації у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

З 16.01 по 02.02 2018 року розпорядженням директора Академічного ліцею Бібік Г.В. визначено наступний розклад дзвінків:
І - 8:30-9:40
ІІ - 9:55-11:05