Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Всього 61 людина

Шановні батьки!
Протягом наступного тижня ліцеїсти від педагогів-організаторів (класних керівників) отримають коди доступу для батьків до електронного щоденника. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися за електронною поштою evgenij.lavrik@ukr.net, вказавши своє прізвище, ім’я та по-батькові, прізвище, ім’я та клас в якому навчається дитина.
Вхід до електронного щоденника можна здійснити за посиланням на головній сторінці ліцейського сайту або за посиланням коду запрошення.
Наголошуємо, що БУДЬ-ЯКІ ПРОПЛАТИ на сайті електронного щоденника ЗДІЙСНЮВАТИ НЕ ТРЕБА!
Для вас та наших дітей – доступ БЕЗКОШТОВНИЙ!
Ми турбуємося про те, щоб ви мали доступ до навчальних досягнень своїх дітей.
Адміністрація ліцею.

Інформаційною системою опубліковані умови прийому до закладів вищої освіти України

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

06.02.2018, 07.02.2018, 08.02.2018

Реєстрація на ЗНО випускників поточного року триватиме з 06 лютого до 19 березня.

Міністерством освіти надано рекомендації про особливості проведення ДПА у закладах середньої освіти

Перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу у 2018 році до вищих навчальних закладів

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

Для зарахування мовного сертифіката необхідно звернутись з заявою до директора ліцею.

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2017 році.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні почнеться 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня.

24.01.2018 року о 17:00 відбудеться зустріч представників вищої школи бізнеса із м. Домброва - Гурнича (південь Польщі) з учнями 10-11 класів та їх батьками. Зустріч відбудеться в конференц залі вул. Лютеранська, 24 (стара назва вул. Кірова, 24).

Запитання: Що робити у випадку, якщо я не отримаю паспорт на момент реєстрації у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

З 16.01 по 02.02 2018 року розпорядженням директора Академічного ліцею Бібік Г.В. визначено наступний розклад дзвінків:
І - 8:30-9:40
ІІ - 9:55-11:05